Subscribe to Radionytt.no feed
Radionytt.no - Siste nytt fra Radiobransjen
Updated: 1 hour 51 min ago

Årets påskekrim fra NRK Radioteateret

Fri, 2020-03-27 11:00
En forsker avsløres som spion og dør rett etter ved et hendig uhell.

Gjør comeback på radio

Wed, 2020-03-25 10:00
Steinar Fjeld presenterer låter fra VG-lista på Radio Vinyl.

Daglig Husarrest

Mon, 2020-03-23 12:00
Finn Bjelke og Yan Friis underholder gjennom karantene og hjemmekontor fra Husarrest.

Korona-krisen påvirker radiolyttingen

Mon, 2020-03-23 11:00
Hvem går opp og hvem går ned? Her er PPM-tallene for uke 11, 2020

Del ditt hjemmestudio

Sat, 2020-03-21 12:00
Mange radiofolk sitter hjemme om dagen med hjemmestudio, vi vil gjerne se hvordan du har det!

Silje Nordnes tilbake på P3

Fri, 2020-03-20 10:00
"Koselig" skal summere opp alt det positive i uka som gikk

Danmark: Sier opp alle programledere

Thu, 2020-03-19 16:00
Alle forsvinner fra danske NRJ og MTV Radio på grunn av korona-krisen

Radiodays Europe 2020 utsettes til desember

Thu, 2020-03-19 10:00
Årets store radiokonferanse utsettes på grunn av Coruna-viruset

En god uke for radiolytting

Tue, 2020-03-17 11:00
Hvem går opp og hvem går ned? Her er PPM-tallene for uke 10, 2020

Radio gjør det relativt bra

Fri, 2020-03-13 17:00
Omsetningen av radioreklame gikk bare ned med 2 prosent i januar og februar

Sverige: Radio-reklame ned 19 % i februar

Thu, 2020-03-12 10:00
Den største nedgangen i omsetning siden finanskrisen

Jahn Teigen takkes på Radio Vinyl

Tue, 2020-03-10 10:00
I programmet medvirker flere av Jahn Teigens venner og kolleger

Lyttingen opp igjen, med pussige konsekvenser.

Mon, 2020-03-09 11:00
Hvem går opp og hvem går ned? Her er PPM-tallene for uke 9, 2020

Lyser ut ledig kapasitet i Tyskland

Fri, 2020-03-06 10:00
Nytt privat nasjonalt DAB-nettverk starter opp til høsten

Ny helg på P2

Thu, 2020-03-05 10:00
Det blir direktesendinger fra flere steder i landet og utvikling av nye programmer.

Annonsørene bør tenke annerledes

Wed, 2020-03-04 10:00
Kjetil Brandt i Bauer undres hvorfor annonsørene i Norge ikke tenker dekning

Ny kinofilm om lokalradio og DAB

Tue, 2020-03-03 11:00
Radiokameratene handler om Bygderadio Vest og DAB-innføringen

Nytt radio-samarbeid over landegrensene

Mon, 2020-03-02 17:00
Har du hørt om norsken, svensken og dansken som skulle lage et radioprogram? Snart på NRK P2

Vinterferie ga nedgang for radiolyttingen

Mon, 2020-03-02 10:00
Hvem går opp og ned? Her er PPM-tallene for uke 8, 2020

Corona-viruset stopper ikke RDE 2020

Fri, 2020-02-28 09:00
Radiodays Europe har oppdaterte reiseråd i forbindelse med covid-19-viruset.

Pages