Subscribe to Radionytt.no feed
Radionytt.no - Siste nytt fra Radiobransjen
Updated: 1 hour 39 min ago

Audio ads up 10 % in Norway

Thu, 2021-04-22 11:00
Podcasts are now included in the audio advertising statistics

Radio holdt seg i påsken

Wed, 2021-04-21 11:00
PPM-tallene for uke 14, 2021: noen overraskelser

Utforbakke for Clubhouse

Wed, 2021-04-21 11:00
Interessen stuper og nå kommer konkurrentene

Nesten 10 % oppgang for radio

Mon, 2021-04-19 11:00
Lydkategorien er blant vinnerne på Mediebarometeret for mars.

Radionytt Podcast er tilbake

Sun, 2021-04-18 12:00
Hør den første episoden av vår relanserte podcast, om Jingler, FM og podcast

Planet Rock til Danmark

Fri, 2021-04-16 18:00
Bauer lanserer en dansk utgave av britisk suksess-konsept. På lufta i dag.

Britisk AM forsvinner

Thu, 2021-04-15 11:00
BBC stenger ned flere sendere på mellombølgen

SINTEF henter NRK-talent til podcast

Tue, 2021-04-13 11:00
Programleder Aksel Faanes Persson skal lage ny podcast om forskning.

Bare norsk på NRK Radio

Sun, 2021-04-11 13:00
Fredag spiller alle radiokanalene bare norsk musikk. NRK P1 begynner allerede mandag.

The Beat Bergen er på lufta HØR INTERVJU

Thu, 2021-04-08 11:00
Metro-gruppen utvider dekningsområdet for sin ungdoms-kanal

Årets beste uke for radio så langt

Wed, 2021-04-07 11:00
PPM-tallene for uke 12, 2021: Langt bedre enn i fjor

IN ENGLISH: Podcast is booming in Norway

Fri, 2021-04-02 12:00
Lots of news regarding podcasts in the last month

Ny tjeneste for podcastere

Tue, 2021-03-30 14:00
Acast introduserer Acast+, en ny abonnementløsning for podcastere

Arrangementer påvirker lyttertallene

Thu, 2021-03-25 11:00
PPM-tallene for uke 10, 2021: Sport har en effekt

Pop Quiz hele påsken

Wed, 2021-03-24 10:00
Finn Bjelke inviterer til påskehygge med ekstra Pop Quiz-sendinger.

Radiodays Asia starter i morgen

Tue, 2021-03-23 11:00
Her er noen av høydepunktene på denne digitale konferansen

Sølvmikken til TRY og Telia

Mon, 2021-03-22 11:00
Mediebyrået utfordrer reklame-formatet på radio.

Prøver seg på verdensrekord i podkast

Fri, 2021-03-19 11:00
Vil spille inn podkast høyere enn noen andre har gjort tidligere.

Scansat forlater verdensrommet

Thu, 2021-03-18 16:00
Forlater satelitten og satser på DAB og internett, i samarbeid med Jærradioen.

Podkast inn i Mediebarometeret

Thu, 2021-03-18 10:00
Mediebyråforeningen mener podkast er så viktig at det får egen kategori

Pages