Subscribe to Radionytt.no feed
Radionytt.no - Siste nytt fra Radiobransjen
Updated: 45 min 11 sec ago

Noen samtaler er vanskeligere enn andre

Fri, 2020-12-18 13:00
Kreftforeningen lagde beste radioreklame i november om følsomt tema

NRK P3 spiller mest norsk

Thu, 2020-12-17 09:00
Radio Norge spiller sjelden norsk musikk, viser Gramo-statistikken

Mest spilt på radio i november

Wed, 2020-12-16 12:00
Her er de mest spilte låtene på norske radiostasjoner i november 2020

November en knallmåned for radioreklame

Tue, 2020-12-15 11:00
Etter 11 måneder nærmer vi oss nivået fra 2019, viser Mediebarometeret

Juleøkning for radiolyttingen

Tue, 2020-12-15 11:00
PPM-tallene for uke 49, 2020: Radio Norge slått av søsterkanal.

Beranek til Radio Vinyl

Mon, 2020-12-14 11:00
Komikeren, rockemusikeren og programlederen blir makker med Finn Bjelke i nytt program.

Nye podkaster fra NRK 2021

Thu, 2020-12-10 14:00
Her er noen av de nye titlene i NRKs utvidede podkast-univers

Julemusikk en vinner allerede i november

Wed, 2020-12-09 13:00
Både P4-gruppen og Bauer kan glede seg over sine julekanaler

In English: Less income for national radio

Mon, 2020-12-07 11:00
Local radiostations report an increase in ad revenue

Generell nedgang for svensk radio

Mon, 2020-12-07 11:00
De kommersielle har mistet mange lyttere det siste året.

Generell nedgang for svensk radio

Wed, 2020-12-02 15:00
De kommersielle har mistet mange lyttere det siste året.

Julekanalen begynner å gjøre seg bemerket

Tue, 2020-12-01 10:00
Litt ned for NRK. Her er PPM-tallene for uke 47, 2020

Riksradio mister inntekter, mens lokalradio øker

Fri, 2020-11-27 10:00
FM-slukking var negativt for de nasjonale kanalene, slår Medietilsynet fast.

Radio er lyden av livet!

Wed, 2020-11-25 10:00
P1-sjefen klapper for hele radiobransjen etter et tøft år

Hilde Hummelvoll med ny juleserie

Tue, 2020-11-24 10:00
Forteller om de aller største juleslagerne i ny serie på Radio Vinyl.

Korona gir nytt liv på FM

Mon, 2020-11-23 10:00
Tyr til drive-in-kino med lyden fra FM-radio.

Hvorfor får ikke radio pressestøtte?

Thu, 2020-11-19 15:00
Nå kan avisene gå i strupen på radio, med støtte fra Staten. Redaktøren kommenterer

Radiodays Asia blir en virtuell konferanse

Thu, 2020-11-19 10:00
Enda en radiokonferanse som ikke blir avholdt fysisk

Lyttingen litt nedover, lyttetiden opp

Wed, 2020-11-18 10:00
Dårlige tall for NRK P3. Her er PPM-tallene for uke 45, 2020

Fransk radio meldte at Dronningen var død

Tue, 2020-11-17 10:00
RFI publiserte minneord om kjendiser som fortsatt lever

Pages