Subscribe to Radionytt.no feed
Radionytt.no - Siste nytt fra Radiobransjen
Updated: 16 min ago

P6 Rock kåret tidenes beste rockealbum

Fri, 2019-06-14 11:00
Vinner-bandet får en helt egen tribute-weekend denne helgen.

Ikke helt fornøyd med NRK i 2018

Thu, 2019-06-13 11:00
NRK oppfyllte ikke alle krav til allmennkringkasting i fjor, mener Medietilsynet.

Ny kaptein på Bauerskuta (Kommentar)

Wed, 2019-06-12 14:00
Norsk radiobransje bør ønske vår danske venn velkommen, mener Leif M Synnevåg

Ny radio søker etter fullt radiostudio

Wed, 2019-06-12 13:00
Radiostasjonen skal være med og bekjempe fattigdom på Madagaskar

Lyttertall, uke 22, 2019 - bred nedgang

Tue, 2019-06-11 11:00
Lyttertall for rikskanalene fra Nielsen Media Research

Valgresultatet kan forandre dansk radio

Fri, 2019-06-07 11:00
Rødt flertall vil stanse kutt i Danmarks Radio og redde Radio24syv

ENG: Lasse Kokvik steps down as head of Bauer

Mon, 2019-06-03 23:00
Jim Receveur will lead both the Danish and Norwegian operations

Ny kaptein på Bauerskuta (Kommentar)

Tue, 2019-05-28 14:00
Norsk radiobransje bør ønske vår danske venn velkommen, mener Leif M Synnevåg

Radio advertising down 12 % so far in 2019

Tue, 2019-05-28 11:00
Radio is doing worse than Norwegian media in general.

Lyttertall, uke 20, 2019

Mon, 2019-05-27 13:00
Lyttertall for rikskanalene fra Nielsen Media Research

Bare en søker igjen på konsesjon i Danmark

Fri, 2019-05-24 11:00
Radio 24syv søkte ikke selv på fornyelse av konsesjonen de hadde

Radioreklame gjør det fortsatt bra i Sverige

Thu, 2019-05-23 11:00
Mens radio i Norge taper penger går svenske stasjoner så det suser

Nytt kulturprogram på NRK P2

Tue, 2019-05-21 15:00
Mona B. Riise leder «Kulturstripa»

Radiolyttingen litt opp igjen

Mon, 2019-05-20 17:00
De ferskeste lyttertallene fra Nielsen, uke 19, 2019

Radio Haugaland "kuppet" lyden til Scansat

Mon, 2019-05-20 11:00
Der man før hørte Scansat på DAB og på nettradio hører man nå plutselig noe helt annet

Kiss fortsetter nedturen i London

Thu, 2019-05-16 13:00
Capital fortsatt på toppen blant de kommersielle i 1. kvartal 2019

Radioreklame ned 12 % så langt i år

Wed, 2019-05-15 13:00
Ferske tall fra Mediebyråforeningen lover ikke godt for norsk radio.

Radioplayer lanseres i Danmark

Tue, 2019-05-14 00:00
Danskene får norsk hjelp når lytterne skal få tilgang til 60 kanaler.

Sveriges Radio legger ned flere kanaler

Mon, 2019-05-13 12:00
Mener nisjekanaler ikke lenger er interessant for folk flest.

Går fra NRK P1 til NRK P3

Tue, 2019-05-07 12:00
Ida Jevne blir ny radiosjef i NRK P3 og mP3

Pages